TT TECHNOLOGY TT.12006H baglygte 4 funktioner universal
Producent: TT Technology
Monteringsside: universel
Lyskilde: pære
Spænding: 12 V
Tilslutning: ledning
Lygtens funktioner: Positionslys, Stoplys, Retningsindikator, Belysning af nummerplade
Hurtig indkøb 1-Click(uden registrering)
2749 point.
27.49 point.
    Spørg om produktet
    Skriv din anmeldelse
    Din anmeldelse:
    5/5
    Tilføj dit eget produktbillede:
    [producent]
    TT.12006H baglygten fra TT TECHNOLOGY er designet til montering på både venstre og højre side af køretøjet . Dens dimensioner er: bredde 100 mm, højde 95 mm og dybde 45 mm . Udstyret med et 0,3 m kabel muliggør den hurtig og nem installation. i trailere, busser eller trailere .
    Lampen er fabriksudstyret med 12V pærer , men kan nemt tilpasses til 24V ved at udskifte pærerne, hvilket øger dens alsidighed og anvendelsesmuligheder.
    Lampefunktioner
    Positionslys positionslys
    Dynamisk blinklys vejskilt
    Bremselys bremselys
    Nummerpladelys nummerpladelys
    IP68 tæthedsklasse
    Tæthedsklasse
    Godkendelser
    Godkendelser
    Producent
    TT Technology
    Produktkode
    UT015255
    Monteringsside
    universel
    Lyskilde
    pære
    Spænding
    12 V
    Tilslutning
    ledning
    Kabellængde
    0,3 m
    Lygtens funktioner
    Positionslys
    Stoplys
    Retningsindikator
    Belysning af nummerplade
    Bredde
    100 mm
    Højde
    95 mm
    Dybde
    45 mm